+420 354 594 078 as@intec.cz
Logo

Zaměření

Lékárna TravelFree Aš je součástí nákupního centra TravelFree přímo na hraničním přechodu Aš-Selb. Její vznik je datován do roku 2008 a svou polohou je předurčena především pro německou klientelu. Té se především přizpůsobila svým sortimentem, který tvoří z 99% přípravky bez receptu, a svou jazykovou vybaveností.

Roky zkušeností a dlouhodobé seznamování se s německým lékárenským trhem lékárnu TravelFree Aš předurčuje k rychlému a přesnému zacílení produktu pocházejícího z českého trhu na specifický požadavek od německého pacienta.

Na druhou stranu lékárna nabízí komplexní poradenství pro českého klienta, kterému může doporučit naopak přípravek pocházející z německého trhu, nabídnout individuální obstarání tohoto produktu za předem známou cenu.

Sortiment

Klient si může okamžitě vybrat na Lékárně TravelFree Aš z volně prodejného lékárenského sortimentu především OTC produkty, tj. léky bez receptu, doplňky stravy, obvazový materiál, veterinární volně prodejné přípravky a kosmetiku. Produkty, které zájemce skladem nenajde, je možné ve velmi krátké době, obvykle do jednoho dne, obstarat.

Platby

Jako platební metodu si může následně zvolit platbu kartou, hotovostí v korunách nebo v eurech.

Otevřeno po celý rok

Lékárna TravelFree nabízí své služby sedm dní v týdnu a to prakticky až na výjimky celý rok.